KONST / Litografier / Färglitografi 11733190
nr 1173 3190
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografi, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. Signerad, numrerad 240/270. Bladets mått: 37x30
Utrop:
500 kr
måndag 2 april 2018
kl 18:22:22
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén